scorecardresearch

RUKJE SHERIM ME KURAN - per Siher dhe Magji (pjesa 6) - WebTv - WebTv

131 izlenme
Kategori Yaşam
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Dilİngilizce [English]
Açıklama
Shërojm nga Magjia,Xhinët dhe Mallkimet----------------------------------------­­----------------SulmetStresetËndra të FrikshmeFrikë e TepruarUrinim NatënShterpësi në MartesDiagnostikimin e sëmundjes, ku mjekësia nuk mund të ndihmojëZbulojm dhe i Pastrojm Mallkime,Shpirtra në shtëpitë e juaja ku ndëgjoni zhurma dhe lëvizje të sendeve etj.Kontaktojm me ta dhe mund ti shofim me sytë tanëDirekë kontaktojm me të gjitha krijesat jo matrialePa pastimin e një Mallkimi nuk mund të eliminohen një magjiKemi përvojë në këta punëShërojm me kuran dhe direkt me Nurin e Zotit të PlotfuqishëmShërojm dhe nëpermjet Skype në internet për raste më të rëndainfo: 38978699397skype name :demirizulbear tetovoviber 0038978699397Tetovë Maqedoni